Preskočiť na obsah

Limbašské hody

Zverejnené 23.5.2020.

Kategória

V sobotu 14. 5. 2016 o 17:00hod odohrali naši starí pani hodový zápas v Limbachu. I keď po ceste do Limbachu pršalo, zápas sa hral za slnečného počasia. Na začiatku sa hráčom prihovorila starostka Limbachu pani Adriana Čechovičová a starosta Bošáce Daniel Juráček.

Zápas mal vysokú kvalitu a niesol sa v duchu férovosti. Naši hráči zabojovali a zaslúžene vyhrali.
„Starí páni Limbach – starí páni Bošáca 1-3 (1-3). Góly za nás dali Roman Helík,Peter Ševčík Marek Macejka. V tomto zápase išlo o to, že sme sa po roku opäť stretli a prinútili svoje telá k pohybu. Vďaka všetkým zúčastneným za super akciu a verím, že v auguste si to zopakujeme“. napísal Vladimír Kopunec.
Ďakujeme Bošáckej pálenici za podporu a dodanie sily do zápasu a po zápase. Ďakujeme Limbašanom za vrelé prijatie a tešíme sa na hody v Bošáci. Foto tu