Preskočiť na obsah

MUNIPOLIS – BOŠÁCA

Zverejnené 13.10.2023.

Milí spoluobčania,
pre ľahšie a prehľadnejšie oznamovanie všetkých dôležitých informácií Vám našim spoluobčanom, sme zriadili službu Munipolis. Tento systém nahradí doteraz používanú aplikáciu, SMS rozhlas a emaily, ktoré ste z obecného úradu dostávali. Aj v novom systéme si môžete vybrať aké oznamy a v akej forme ( SMS, mail) chcete dostávať.
Preto Vás veľmi pekne prosíme, ak máte záujem o informácie, zaregistrujte sa do novej služby Munipolis na priloženom linku z pohodlia Vášho domova. S registráciou Vám môže pomôcť Váš rodinný príslušník. Ak budete potrebovať s registráciou pomôcť, stačí navštíviť Obecný úrad a vyplniť tlačivo. Pracovníci obce Vás s radosťou ihneď zaregistrujú.
Je nevyhnutná Vaša prítomnosť pri registrácii, nakoľko Vám na Vaše telefónne číslo príde overovací kód pre dokončenie registrácie.
Údaje z predchádzajúcich aplikácií kvôli zasielaniu jedinečného overovacieho kódu nevieme preniesť do nového systému Munipolis, preto Vás prosíme, aby ste sa opäť všetci zaregistrovali. Ďakujeme za spoluprácu a za zdieľanie informácie.

Zaregistrujte sa do systému Munipolis a dostávajte dôležité informácie pomocou SMS, e-mailov alebo správ do aplikácie. 📲

👉 https://bosaca.munipolis.sk/registracia 👈

Čo vám registrácia prinesie?
❗Upozornenie na krízové situácie.
🚗 Informácie o dopravných uzávierkach, odstávkach vody, elektriny a pod.
🤾‍♂ Pozvánky na kultúrne a športové podujatia.
📧 Novinky z obce.
👩‍💻‍ Rozhodovanie pomocou ankiet.

Služba je zdarma!